Hotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva

Hotel U Zlatého lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí svým hostům deset útulných pokojů s výjimečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.

Hotel se nachází na severní straně náměstí ve třetím domě zprava č.p. 176. Býval zde nejstarší známý městský hostinec U Zlatého lva, poprvé písemně doložený roku 1559. Tento ubytovací hostinec nabízel svoje služby s malými přestávkami až do 20. let 20. století.

Havlíčkův Brod ubytování
Hotel U Zlatého lva
nabízí příjemné ubytování v deseti prostorných a velmi komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera. Všechny pokoje mají obývací pokoj a sociální zařízení, dvoulůžkové pokoje mají navíc předsíňku.

Služby v ceně - Na pokoji je Vám k dispozici: - osobní počítač s neomezeným přístupem na internet - televize se satelitním příjmem (390 kanálů) - telefon - příruční knihovna (česká a světové beletrie) - parkování u hotelu. Lednice na pokoji na přání hosta.

Havlíčkův Brod a jeho okolí nabízí množství zajímavých procházek a výletů. Všechny potřebné mapy a průvodce jsou k dispozici na recepci, kde si je můžete zakoupit nebo bezplatně půjčit. K dispozici vám je také půjčovna kol.

Hotel U Zlatého lva restaurace
Restaurace v Hotelu U Zlatého lva v Havlířkově Brodě je vybavena rustikálním nábytkem, originálními svítidly. Dřevěný strop i akvarely brodského malíře A. Veselého s náměty ze starého Brodu dotváří příjemné prostředí pro chvíle oběda, večeře při svíčkách či posezení s přáteli nad šálkem dobré kávy. V letním období je k dispozici posezení na "zahrádce" před hotelem.

Jídelní lístek nabízí speciality i tradiční oblíbená jídla domácí i světové kuchyně. Bohatý výběr nápojů, zmrzlinových pohárů a dezertů. Každý všední den v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. Restaurace s kapacitou 50 míst je otevřena každý den v době od 8:30 do 23:00 hodin. Pro hotelové hosty je restaurace k dispozici již od 7 hodin.

Hotel U Zlatého lva Havlíčkův Brod doprava
Příjezd autem: Od Prahy po dálnici D1 směr Brno, na 90 km sjezd z dálnice směr Humpolec, z Humpolce po silnici č.34 do Havlíčkova Brodu (asi 20 km); celkem 110 km. Od Brna: po D1 směr Praha, na 112 km sjezd z dálnice směr Havlíčkův Brod a po silnici č.38 do Havlíčkova Brodu (asi 18 km); celkem 116 km. Vlakové nádraží Havlíčkův Brod (15 min. chůze), autobusové nádraží 8 minut od hotelu.

Hotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - K hotelu přísluší parkovištěHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - disponuje restauracíHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva -  je k dispozici připojení na internetHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva -  je k dispozici letní terasaHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - přijímá kreditní karty VISAHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - přijímá kreditní karty JCBHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Havlíčkův Brod U Zlatého Lva - na pokojích je telefonADRESA
Hotel U Zlatého Lva, Havlíčkovo náměstí 176
Havlíčkův Brod 58001 Česká Republika
Hotel-Havlickuv-Brod-U-Zlateho-Lva@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel U Zlatého Lva ubytování Havlíčkův Brod Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: